*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Bornova Halk Eğitim Engel Tanımıyor!  (Okunma sayısı 1392 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
Bornova Halk Eğitim Engel Tanımıyor!
« : 15 Kasım 2014, 17:40:26 »
Bornova Halk Eğitim Engel Tanımıyor!

Bornova Halk Eğitim Merkezi 23 Yaş ve Üstü Engelliler Kurs Merkezindeki sınıflar baştan sona yenilendi.

Daha iyi eğitim verilebilmesi için sınıfların içi parke yapıldı, dökülmekte olan duvarlar boyandı, masa ve sandalyeler değiştirildi. Örnek derslik haline getirilen sınıfların yenilenme çalışmalarıyla bizzat ilgilenen Bornova Halk Eğitim Müdürü Ebru Yılmaz Yücel kursların daha verimli olabilmesi için sınıflarda düzenlemelere gittiğine dikkat çekti.

Yücel, göreve geldiği ilk günden beri öncelikli olarak eğitime destek olduklarını hatırlatarak, "Öğrencilerin iyi şartlarda eğitim görmeleri, araç ve gereçlerinin eksiksiz olması onların başarılarını da etkilemektedir. Eğitime verdiğimiz destek ve yeni açılan okullarımızdaki değerli öğretmenlerimizin de özverili çalışmalarıyla her yıl daha çok öğrencimiz başarılı olmaktadır. Biz sınıflarımızın fiziki şartlarının iyileştirilmesi, bazı eğitim araç ve gereçleri temin edilmesi konusunda belediyemiz imkanları ölçüsünde her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Kursiyerlerimizin iyi eğitim almaları bizim için çok önemli. Onların başarıları bizim en büyük mutluluk ve gururumuz olacaktır. Yenilenen sınıfların öğrenci ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

11.11.2014 - haberler.com

Anahtar Kelimeler : paramore ne demek paristen görüntüler parmaklıklar ardında aliye parmaklıklar ardındaki aliye patatesli havuçlu pembe dizi ihanet pesimist anlamı pesimistin anlamı petek dinçöz eski hali petek dinçöz estetiksiz hali petek dinçözün eski hali petek dinçözün estetiksiz hali petek arısı